Web site tasarımı, bir firmanın kalitesini ve kurumsal imajını gösterdiği en önemli kısımlardan birisidir. Hemen hemen her kurumsal firmanın bir web sitesi vardır. Yoksa da artık dijitalin bu denli önemli olduğu ve internetin bu denli geliştiği bir dünyada kesinlikle olmalı. Bizler ZMark olarak mobil uyumlu, %100 SEO standartlarına uygun, kusursuz teknik altyapı ve son derece hızlı web sitelerinizi yapıyoruz…

Birçok kişi Web sitesini sadece tasarımdan ibaret zannediyor ve yanlış seçimler tam olarak burada başlıyor. Web sitelerinin alt yapıları tasarımlarından çok daha önemlidir. Temiz kod yapısı, SEO uyumlu olması, mobil uyumluluğu, arama motorları görünürlüğü ve sektörünüzün anahtar kelimelerinin kullanım biçimleri ciddi önem taşımaktadır.

Bizler, istediğiniz tasarımları sektörünüze uygun bir teknik altyapı ile birleştirerek, her konuda müthiş web siteleri üretiyoruz. Bu nedenle rakiplerinize oranla 1-0 önde başlıyorsunuz.

Web Tasarımı Nedir?

Web site tasarımı, web sayfalarının görsel ve işlevsel olarak tasarlanması sürecidir. Bu süreçte amaç, ziyaretçilere en iyi kullanıcı deneyimini sunmak ve hedeflenen işletme amacına uygun bir web sitesi oluşturmaktır.

Web site tasarımı, bir işletmenin çevrimiçi varlığı için çok önemlidir. İyi bir web tasarımı, bir işletmenin web sitesinin ziyaret edilme sıklığını ve ziyaret süresini artırır. Bu da daha fazla potansiyel müşterinin işletmenin hizmetlerine veya ürünlerine erişmesi anlamına gelir.

SEO ve Mobil Uyumlu Web Site Tasarımı

Web siteleri, SEO uyumlu ve mobil uyumlu olmalıdır. SEO uyumlu bir web site tasarımı, Google ve diğer arama motorları tarafından daha iyi indekslenir ve daha yüksek sıralamalarda görünür. Mobil uyumlu web site tasarımı ise, mobil cihazlarda web sitesinin doğru şekilde görüntülenmesini sağlar. Bu da ziyaretçilerin web sitesine erişebilirliğini artırır.

Bu anlamda web tasarım ajansı olarak dikkat ettiğimiz pek çok faktör var. Bunlardan sadece bazılarını aşağıda listeledik;

  1. Kullanıcı deneyimi: Web sitesinin ziyaretçilere en iyi deneyimi sunması önemlidir.
    Görsel Tasarım: Web sitesinin görsel olarak çekici olması, ziyaretçilerin ilgisini çeker.
    İçerik: Web sitesinde yer alan içerik, ziyaretçilere işletmenin hizmetleri veya ürünleri hakkında doğru ve açıklayıcı bilgiler sunmalıdır.
    SEO: Web sitesinin SEO uyumlu olması, arama motorları tarafından daha iyi indekslenmesini sağlar.
    Mobil uyumluluk: Web sitesinin mobil uyumlu olması, mobil cihazlarda doğru şekilde görüntülenmesini sağlar.

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarım hizmetleri sektöre ve ihtiyaçlara göre çok değişiklik gösterir. Teknik yapılarımız, hız ve uyumluluk gibi en önemli kriterler her müşterimiz için uyguladığımız kusursuz ayrıntılardır. Ancak bazen çok daha detaylı ve profesyonel web sitesi ihtiyaçları da doğabiliyor. Bu gibi durumlarda da müşterilerimiz için her zaman en iyi tasarım ve yapıyı kuruyoruz. İstenilen ekstra özellikler, ekstra tasarımlar veya kurgular gibi birçok detaylar yer alabilir. Bazı sektörlerde animasyonlar ve 3D tasarımlarda istenmektedir. Maliyet ve yapım süresi bu gibi durumlarda artış göstermekte ve tamamen müşterilerimizin isteğine uygun profesyonel web tasarım hizmetleri vermekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımı, bir şirketin veya kuruluşun web sitesinin tasarım sürecidir. Kurumsal bir web sitesi, şirketin kimliğini yansıtan profesyonel bir görünüme sahip olmalıdır. Bu web siteleri, ziyaretçilere şirketin hizmetleri veya ürünleri hakkında bilgi verirken aynı zamanda güven verici bir etki bırakmalıdır. Bu nedenle, kurumsal web tasarımı sadece bir web sitesinin görsel tasarımı değil, aynı zamanda marka kimliği, işletme hedefleri ve kullanıcı deneyimi de dahil olmak üzere bir dizi faktörü içerir.

Kurumsal siteler, direk olarak müşteriler ile iletişime ve etkileşime geçilen bir kısım olduğundan dolayı, özellikle hız ve mobil uyumluluk durumlarına ekstra özen gösterip dikkat etmekteyiz. Kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkartarak, dönüşüm oranlarını yükseltmenin en iyi yollarını sizlere her zaman sunuyor olacağız.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları, sektöre, projeye ve müşterilerimizin isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Site tasarımı, sayfaları, içerikleri ve istediğiniz özelliklere göre fiyatlar bir hayli değişiklik gösterebilir. Site tasarımları yapılırken sektör ve firmanın yapısına uygun çalışmalar sürdürülür. Bu nedenle hiç bir tasarım ve yapı bir öncekine benzemez.

Web tasarımı yaparken, kopya, daha önce kullanılmış, crackli ve warez denilen içeriklerden uzak duruyoruz. Birçok ajans ne yazık ki bu tarz zararlı, riskli yazılımlar ve siteler kuruyor. Sadece yarım saat gibi bir sürede her şeyi alelacele kopya bir şekilde yaparak uygun fiyatlardan hizmet veriyorlar. Aslında bu durum ileride müşterilerin başına çok daha pahalıya patlayabiliyor. Bu nedenle, web tasarım hizmeti nereden alınırsa alınsın, bahsettiğim durumlara kesinlikle çok dikkat edilmelidir.